Garanti ve İade

GARANTİ ŞARTLARI
  * Marhapmobilya.com internet sitemizde ve Mağazamızda satılan tüm ürünler 2 yıl üretici firma ve Marhap Mobilya Garantisi kapsamındadır.

  *Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamı süresince meydana gelebilecek sorunlar yetkili personel ve tecrübeli servis ekibimiz tarafından en kısa sürede giderilecektir.

   *Satın aldığınız ürünlerin garanti kapsamında kalabilmesi için sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.


İADE ŞARTLARI
     *Marhap Mobilyadan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde sebebini belirterek iade edebilirsiniz.

     Ürün iade işlemi, ürün müşteriye teslim edildikten sonra başlar ve fatura tarihini takip eden 10 gün için geçerlidir. İade edilecek ürünler eksiksiz ve orijinal ambalajlarında nakliye aracımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürünün garanti şartları bölümündeki iade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi kapsamında oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu ve ayıplı  çıkması durumunda iade masrafı Marhap Mobilya tarafından karşılanacaktır.

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, özelliğini kaybetmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

 

WhatsApp ile sor!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır